Příležitosti Nabídky pracovního uplatnění v ČR
Hledej práci s Jooble


Letní brigáda pro studentyZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-KylešoviceTechnolog divize Galvanovna


Referent státní správy/technik
Vedoucí služebního úřadu Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského  vyhlašuje výběrové řízení na služební místo – Referent státní správy/technik. Místo zaměstnání – Zkušební stanice Pusté Jakartice 17, Oldřišov. Vyhlášení výběrového řízení – zde.  Žádost o přijetí ke stažení – zde.


Traktorista – mechanizátor
Zkušební stanice Pusté Jakartice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Traktorista – mechanizátor. Více informací v přiloženém souboru – zde.


Odborný/Vrchní referent – Pokusník
Vedoucí služebního úřadu Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského  vyhlašuje výběrové řízení na služební místo – Odborný/Vrchní referent. Místozaměstnání – Zkušební stanice Pusté Jakartice. Vyhlášení výběrového řízení – zde.  Žádost o přijetí ke stažení – zde.


Poptávka – zahradník
Projekční a realizační firma ve Zlíně shání zahradníky.


Obchodní zástupce
Firma BV-Technika hledá Obchodního zástupce na pobočku ve Velkém Týnci, který by působil na území Olomouckého kraje. Nástup možný ihned. Více informací v přiloženém souboru – zde. 


Servisní mechanik zemědělských strojů
Firma BV-Technika přijme do servisního týmu v Polance nad Odrou servisního mechanika zemědělských strojů. Nástup možný ihned. Více informací v přiloženém souboru – zde.


Nabídka zaměstnání (brigády)
Opavská lesní, a. s. nabízí zaměstnání nebo i brigádu absolventům nebo žákům školy. Jedná se o práci se zemědělskou mechanizací a údržbářské práce v oboře Jelenice. Měsíční odměna cca 20.000,- Kč. Bližší informace u vedoucího střediska Petra Topiče mobil: 734 260 078, e-mail: topic@opavskalesni.cz


Davidův mlýn hledá brigádníky
Nabídky brigád na pozici servírka/číšník, kuchař/ka, instruktor/ka  lanového centra, animátor/ka, pokojská. Místo výkonu brigády: Davidův mlýn, Staré Těchanovice 46,
749 01 Vítkov
V případě zájmu kontaktujte:
Ing. Daniel Švábík, 776 091 666, provozni@daviduvmlyn.cz
nebo recepci hotelu 552 308 389, recepce@daviduvmlyn.cz


Ústav experimentální botaniky, pracoviště Olomouc hledá zahradníka/zahradnici
Přednost mají uchazeči s ukončeným odborným středoškolským vzděláním, které však není podmínkou.  Očekává se schopnost samostatně pracovat a dostatečná zkušenost s pěstováním různých druhů rostlin, včetně ochrany před chorobami a škůdci. Předpokládaný nástup: 1. května 2018, pružná pracovní doba, nástupní plat 18.000,-
Přihlášku a životopis zasílejte elektronicky na e-mail:  svubova@ueb.cas.cz nebo písemně na adresu:
Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.
Ludmila Švubová
Šlechtitelů 31
783 71  Olomouc-Holice


Nabídka zaměstnání v Moravském Berouně
Možnost zaměstnání na Farmě Moravský Beroun,  s. r. o. Farma je zaměřená na živočišnou i rostlinnou výrobu vše v ekologii. Obděláváme 1000 ha a chováme cca 500 ks hovězího masného skotu charolais. Máme zájem obsadit pozice účetní, traktorista (práce jak v RV, tak i v ŽV) a opravář zemědělských strojů. Je zde možnost využítí bytu, který máme k farmě, 1+kk – pár či jednotlivec. Bližší info na mailu: famober@famober.cz, nebo mob: 733 742 125.


Nabídka pracovního místa – obsluha rypadla

 


Odborný referent/Referent státní správy – technik
ZS Pusté Jakartice vyhlašuje výběrové řízení na služební místo – Odborný referent – technik, Sekce rostlinné výroby, Pusté Jakartice 17, Oldřišov. Více informací v přiloženém souboru – zde.


ZEMĚDĚLSKÁ a. s. Opava – Kylešovice
ZEMĚDĚLSKÁ a. s. Opava – Kylešovice, Bílovecká 167, hledá zaměstnance na pozici obsluhy  – nepřetržitého provozu – samochodného krmného vozu a traktoristy do provozu velkokapacitního kravína v Kylešovicích.  Požadujeme řidičské oprávnění na traktor, výhodou skupina C. Nabízíme: mzda v rozmezí 20.000 – 25.000,- Kč, penzijní připojištění, závodní stravování, dobré sociální zázemí, 25 dnů dovolené. Ing. Dušan Schreier, telefon: 553 704 212, 553 704 222, email: zasok@zasok.cz


Stipendijní program VÚCHS Rapotín, s. r. o.
Společnost od 1. 9. 2017 nabízí žákům/studentům odborných učilišť a středních škol v oborech zemědělských, a v rámci jiných škol žákům/studentům vzdělávajících se v oborech Opravář zemědělských strojů, Zootechnik, Agronom a Automechanik finanční podporu ve formě stipendia. Cílem tohoto programu je získání praktických dovedností, odborného vzdělávání žáka/studenta a garance pracovního místa v organizaci po úspěšném zakončení studia. Další informace najdete ve stipendijním programu – zde. Přihláška do programu –zde.