BakalářiŽáci, rodiče i učitelé mohou využít přístupu do elektronického systému pro školní administrativu. Tento systém nabízí přehled o absenci a klasifikaci. Všechny osobní údaje jsou chráněny několika úrovněmi zabezpečení a tudíž nejsou zneužitelné.

Tento systém slouží, krom jiného, i ke komunikaci mezi rodiči a školou, a je tudíž prioritou ve školním IT. Škola rovněž spolupracuje s vývojáři a případné problémy a návrhy na zlepšení jsou operativně komunikovány vývojářskému týmu. Budeme rádi, když nám případné problémy nahlásíte na technickou podporu.

Webové rozhraní

Tuto volbu využijete nejpravděpodobněji, přistupujete-li na tyto stránky pomocí stolního počítače nebo notebooku.

Systém Bakaláři disponuje dvěma rozhraními – starším, které uživatelům po letech vývoje nabízí lepší funkcionalitu, a novějším, nazývaným „NEXT“, které dle tvůrců od pololetí nabízí stejnou funkcionalitu jako rozhraní starší. Funkcionalita nového rozhraní je neustále rozvíjena s cílem využít nejmodernější technologie pro zpříjemnění práce se systémem. Rozhraní staré je postupně opouštěno. Dne 15. 4. 2017 bylo na doporučení tvůrců programu zapnuto jako výchozí rozhraní NEXT, samozřejmě je však možné využívat i rozhraní starší. Odkaz na něj naleznete přímo v aplikaci.

>>> Pro vstup do webového rozhraní systému Bakaláři klepněte zde. <<<

 

Mobilní aplikace

Jelikož je naším společným cílem poskytnout všem zúčastněným stranám maximální komfort při používání Bakalářů, pravidelně v této oblasti investujeme a inovujeme. Výstupem tohoto procesu je tak pro Vás, uživatele, možnost využívat mobilní aplikaci pro Android. Příznivci zařízení od Applu mají taktéž k dispozici i aplikaci pro iOS.